مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل .

مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل

آيتم هاي تخصصي طراحي وب سايت هتل و اماكن اقامتي


رزرو روزمره و زمان اي : يكي مهم ترين طراحي سايت هتل صفحه هاي اينترنت كه ميتوان در سايت قرار اعطا كرد تا مشتريان بيشتري جذب نمائيد رزرو آنلاين است. آن ها مي توانند از روش تارنما تا مرحله انتها و پرداخت آنلاين رزرو خويش را كامل شدن كنند. اين خدمت در وقت آنان صرفه جويي خواهد نمود. خواهيم توانست با ارائه و پباده سازي اين شيت از سايت وبسايت را به يك راس فروشگاهي و كسب درآمد تبديل كنيم. اكران گنجايش خالي و مالامال هتل : نرم افزار كاري اتاق هاي خالي و لبريز را در وبسايت ارائه نمائيد. به دليل آن كه آنهايي كه قرار ميباشد رزرو آنلاين انجام دهند و يا اين كه به طور حضوري بخواهند به هتل يا اين كه محل اقامتي شما بيايند مي‌توانند اين نصيب را به خير و خوبي بازديد و در اختيار گرفتن كنند. در اكران اتاق هاي خالي و لبريز مي بايست به نحو احسن و فارغ از هيچگونه اشتباهي كار نمود به دليل آن كه يوزرها دقيقا اپ مهاجرت خويش را مبتني بر همين داده ها طرح ريزي خواهند نمود. دسته بندي اتاق ها : به طبع اتاق ها و بخشهاي متعدد جان دار در هتل يا اين كه اقامتگاه تفريحي خويش را در قالب دسته بندي هاي مشخص و معلوم در سايت اعلام نمائيد. به دليل آن كه يوزرها به راحتي مي‌توانند به مقصود و مراد خويش در سايت برسند. اين دسته بندي قادر است مشتمل بر تعداد اتاق ها و خدمت هايي كه در آن ارائه ميگردد باشد. حتي وضعيت جغرافيايي اتاق مربوطه هم قادر است جزء اين دسته بندي باشد. درج توضيحات براي هر اتاق : مطمئنا هر مورد از اتاق ها و آپارتمان ها دارنده توضيحات مخصوص خويش با تصاوير بسيار بيان كننده نيز مي‌باشند. بدين ترتيب اين خدمت را براي واضح سازي و رفع نگراني مشتريان خويش در وبسايت

برچسب: طراحي سايت هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۷:۴۴ توسط:مهمان نواز موضوع:

از جمله قابليت هايي كه در طراحي سايت براي هتل ها مي توان در نظر گرفت


در بعد از ظهر حاضر به انگيزه رويش طراحي سايت هتل  روز افزون اينترنت، هتل ها نيز پا به اين عرصه ي بزرگ گذارده اند و دست به پباده سازي سايت هتل زده اند و در سايت هتل خويش به معرفي سرويس ها و امكانات جانور در هتل پرداخت ‌اند و با ارائه ي تصاويري از فضاي هتل، موقعيت هتل و امكانات آن را براي بيننده ي سايت راحت خيس كرده اند. اين دستور خير فقط منجر ارتقاء اعتماد يوزرها به كيفيت و سرويس ها هتل شود بلكه مخاطب را مجاب ميكند ك ه‌اين هتل حتما مي بايست امروزي و آپ تو ديت باشد كه در قدم اوليه مبادرت به فعال‌ساز‌ي اينترنت سايتي ماهر كرده است و احتمال بيشتري داراست كه با مراجعه به هتل شما خدماتي به اين شكل راحت و امروزي اخذ نمايند. هم‌زمان با پيشرفت تكنولوژي هر مكاني ميبايست در دور و بر مجازي خويش را معرفي نمايد و  با ساخت وب سايت خوب ميان رقباي خويش صحبت نخستين را بزنيد ما شما‌را چهت نيل بدين مقصود امداد مي كنيم. آيا مي دانيد كه اكثر اوقات مسافرين رغبت دارا‌هستند پيش از هجرت، محل اقامت خويش در شهر مقصد را مشاهده و گزينش كنند؟ مثلا قابليت هايي كه در طراحي سايت براي هتل ها مي اقتدار در لحاظ گرفت عبارت ميباشد از: مديريت داده ها سايت هتل فارغ از نياز به هيچ سيرتكامل علم فني معرفي هتل ذكر تاريخچه اي از هتل ذكر افتخارات هتل معرفي سرويس ها و امكانات جان دار در هتل آلبوم تصاوير و تور مجازي امكان رزرو سهل وآسان و پرداخت به طور آنلاين اينترنت سايت چندزبانه ( جهت سهولت در به كارگيري براي مسافران فرنگي ) معرفي گزيده اي از مكان‌هاي ديدني شهر و جاذبه هاي توريسم تعريف و تمجيد اتاق ها به هم پا نمايش تصاويري براي هر اتاق تعريف نرخ سرويس ها هتل درج نقشه استان و كروكي وضعيت جغرافيايي هتل در وب سايت و آبادي ها قابليت ديگر... ساخت وب سايت هتل وب جاي بسيار قابل قبولي براي معرفي تجهيزات هتل شما ميباشد، ما مي توانيم با پباده سازي سايت هتل شما به طور ماهر و زيبا شما‌را به آنچه انتظار داريد برسانيم و براي جلب رضايت مسافرين به شما كمك كنيم. شما با صرف هزينه اي اندك ميتوانيد هتل خويش را از روش وب به اشخاص گوناگون معرفي فرمائيد. جهت اطلاع از تعرفه ساخت سايت هتل و توصيه اينجا كليك فرمائيد.

برچسب: طراحي سايت هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۰:۲۵ توسط:مهمان نواز موضوع:

براي طراحي سايت هتل به كجا مراجعه كنيم

طراحي وب سايت مجزا طراحي سايت هتل دو ميرابو هم آن را به اين ليست اختصاص مي‌دهد . اين سايت داراي دو تصوير ادغام‌شده مي‌باشد كه متعاقبا ً در يك مد پانوراما با دامنه وسيع از ديد شهر به سمت نماي ساختمان , تغيير مي‌كنند . به‌طور معمول , چگونه انتقال رخ مي‌دهد , به نظر مي‌رسد كه طرح كلي شهر در يك استخر فقط خارج از رستوران لوكس منعكس مي‌شود . اين يك طراحي سمعي و بصري فوق‌العاده است .
طراحي وب سايت هتل همچنين به طور موثر از يك مكان‌نما تعاملي متمايز شامل يك نورافكن كه آن را در اطراف صفحه نمايش مي‌دهد , استفاده مي‌كند , به نظر مي‌رسد كه مشعل در طول شب ( در تصوير كه شب است ) نور خود را روشن كند , در حالي كه در تصوير منظره , روي آب موج مي‌زند .
علاوه بر اين , صفحه وب از تصاوير براي مشخص كردن بسته‌هاي مختلف موجود مانند رستوران و اسپا , استفاده مي‌كند . همچنين , جهت‌يابي اصلي سايت يك دكمه منوي اختصاصي است كه زماني ثابت مي‌ماند تا شما را به يك كاتالوگ ساده از هر خدمتي كه با اطلاعات تماس ارائه مي‌كنند , براي هر كسي كه به دنبال اطلاعات كم‌تر و سريع باشد , هدايت مي‌كند .
سايت " وب سايت بازديد وب سايت لوكس "
اين مجموعه تفريحي داراي يك طراحي وب سايت مجلل و خيره‌كننده است . وب سايت تفريحگاه از يك عكس هوايي عظيم از اين پناه‌گاه استفاده مي‌كند , با يك جنگل استوايي كه آن را احاطه كرده و به دنبال آن كاربران را دعوت مي‌كند تا " داستان را در نهايت " بخوانند .
چيزي كه بيشتر است , آن‌ها پيش مي‌روند تا خدمات و محصولات خود را به طور جامع در مورد هتل لوكس به نمايش بگذارند , و جزيياتي در مورد ويلاهاي مختلف موجود ارائه دهند كه در دسترس شما با يك كپي خلاقانه و هنوز مستقيم وجود ندارد . وب سايت تغييرات در تجربه حركت كلي خود را از طريق تغيير هر زمينه پاراگراف با استفاده از فونت سفيد در مقابل يك پس‌زمينه سياه معمولي ايجاد مي‌كند و بالعكس .
در واقع علاوه بر پيشينه اين بند , دكمه‌هاي منوي ثابتي نيز از سفيد به سياه تغيير مي‌كنند , اگرچه به رنگ بستگي دارد . اين طراحي وب تفريحي مجلل به خوبي نشان مي‌دهد كه چگونه كاربران را با استفاده از هر دو طراحي بصري و كپي با موفقيت تطميع كنند .
برچسب: طراحي سايت هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۹:۴۴ توسط:مهمان نواز موضوع:

ماژول هاي مهم در طراحي سايت هتل


بعد از پباده سازي گرافيك وبسايت نوبت طراحي سايت هتل به مرحله ماژول گذاري مي‌رسد. ماژول در معناي همگاني و غير فني به آيتم هايي گفته مي گردد كه مي اقتدار درون تارنما قرار بخشيد و با كليك روي آن از تجهيزات وبسايت بهره مند شد. مثل ماژول تماس با ما ، آلبوم ، خبر نامه توريسم و ... . ماژول به معني فني به قطعه كدهاي نرم افزار نويسي گفته مي گردد كه تجهيزات متنوعي را به استفاده كننده تارنما مي‌دهد. با دقت به سوابق 15 ساله كشور ايران تكنولوژي در طراحي وب سايت هتل ، اين موسسه آشنايي جامعي از نيازهاي هتل ها دراين باره بدست آورده ميباشد و براساس همين نيازها بيش تر از 40 ماژول تخصصي مطلوب هتل را پباده سازي و پياده سازي كرده است. شما مي‌توانيد از فهرست ماژول ها بر طبق نياز ، دارايي ، طرح ريزي و خدماتي كه مدنظر داريد ماژول هاي دلخواه خويش را گزينش فرمائيد . اين ماژول ها در تعدادي مجموعه كلي قرار مي گيرند: ماژول هاي همگاني: مانند در رابطه ما ، تماس با ما ، خبرها هتل ، مقررات و قوانين و ... ماژول هاي اساس: مانند اتاق ها ، رستوران ها ، تجهيزات ، سرويس ها هتل و ... ماژول هاي تكميل كننده: مانند آلبوم عكس ، دفترچه خاطرات ، هواشناسي ، تبليغات و ... ولي قابليت فردي سازي ماژول ها و ارتقا ماژول مدام براي شما وجود دارااست. يادگرفتن مجاني بعداز انتها فعاليت و تحويل پروژه ، كارشناسان قسمت يادگرفتن كمپاني كشور‌ايران تكنولوژي روش فعاليت با اپليكيشن و پنل رئيس آن را به طور بدون نقص در يك نشست به شما يادگرفتن خواهند بخشيد . اين فراگيري به طور كامل بدون‌پول بوده و براي همه كاركنان هتل كه با اين اپليكيشن سروكار دارا هستند ارائه مي‌شود. علاوه بر مورد ها فوق همياران ما به طور 24 ساعته فراهم پاسخگويي به سوال ها و حل ايرادات احتمالي مي‌باشند. پشتيباني ويژه كشور ايران تكنولوژي از هتل ها ارائه شغل هاي منحصربه‌فرد با هزينه سنجيده برگزاري كلاس هاي آموزشي ساخت محتوا و seo برگزاري كلاس هاي آموزشي تجارت الكترونيك برگزاري كلاس هاي آموزشي مارك سازي برگزاري مسابقات علت دهنده براي كانترها اپ يادگرفتن مجاني هر ساله بروز رساني هاي بدون‌پول فيلم آموزشي

برچسب: طراحي سايت هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۷:۳۵ توسط:مهمان نواز موضوع:

طراحي استاندارد طراحي وب سايت حرفه اي هتلبراي طراحي وب فن اياصول و استانداردهاي جهاني و ميان المللي طراحي سايت هتل وجود دارااست كه در هر سايتي بايستي به طور بي نقص رعايت گردد. در باب اين استانداردها به طور مفصل در ديگر مقاله‌ها جانور در پباده سازي سايتبحث شده‌است كه براي داده ها بيشتر ميتوانيد بدين مقاله ها مراجعه نمائيد.


ساخت وب سايت با قابليت و امكان هاي دو زبانه و يك سري زبانه
در‌حالتي كه كه قصد داريد در بازارهاي در ميان المللي عمل نماييد اولي گام داشتن سايتي ميباشد كه دارنده دو و يا اين كه يكسري لهجه باشد. اين گويش ها بسته به دولت ها غرض شما گزينش مي‌شود و دايره نفوذ و مشتريان شما‌را در كشورهاي متفاوت ارتقا مي‌دهد.

طراحي وب ماهر مشتمل بر چه امكاناتي ميگردد
قابليت ساخت و مدير زيرپورتال ها
مدير اعضاء و نام نويسي
قابليت و امكان پشتيباني از زبانهاي متعدد
پيكربندي توسعه يافته امنيتي
ساخت و ساز و مدير صفحه ها ( نامحدود )
مدير فولدر ها و شاخه ها
فعالسازي وب سايت يكسري زبانه
كاوشگر داخلي پورتال
ساخت و رئيس منو ها و ذيل منو ها ( نامحدود )
رئيس اسكريپت ها
پشتيباني از ورودي و خروجي XML
پشتيباني از ماژولهاي مجتمع و توزيع گرديده
مدير مجموعه ها و يوزرها و دسترسي ها
قابليت بازيابي داده ها (Recycle Bin)
ورژن چاپي صفحه ها
Ajax & Drag and Drop
آمار بازديدكنندگان از پورتال
ليست عمليات يوزرها
پشتيباني از قابليت RSS Writer
نقشه سايت
ايجاد و رئيس فرمها
مديريت سوال و جواب
ساخت وب سايت |ساخت سايت|ساخت وب سايت ارزان|طراحي وب ماهر

ساخت سايت ماهر خويش را از ما بخواهيد
اكنون داشتن سايت يكي از نيازهاي اساسي هر واحد كاري ميباشد. به جرئت مي اقتدار اظهار‌كرد سريعترين و بهترين شيوه معرفي فعاليتها، محصول ها و شركتها ايجاد يك طراحي وب سايت متخصص است. ساخت وب سايت و ساخت وب سايت بر روي اينترنت بسيار بالاتر از دو مرحله نرم‌افزار نويسي و پباده سازي ميباشد. اشراف بر پروسه پباده سازي منجر سهولت و سرعت در انجام پروژه و افزايش كيفيت نهايي سايت شود. تيم طراحي وب نونگار در اين زمينه در اختيار شما خواهند بود تا با منفعت گيري از تخصص آن ها به شما خط مش حلي جامع و حضوري برنده در اينترنت عرضه نماييم.
سواي نياز به علم اپليكيشن نويسي ساخت وب سايت آيتم دلخواه خويش را از بين بيش از صدها هزار تارنما گزينش كنيد و از طريق پنل مديريت تماما فارسي به آساني مديريت نماييد .
مهمترين انگيزه تمايز نونگار، پشتيباني فوق العاده آن ميباشد . نونگار جزو كم شركتهائي درين صنف ميباشد كه بيشتراز 14 نيروي استخدامي دايم در محل كار پشتيباني خويش داراست كه در شكل نياز فارغ از هماهنگي قبل مي‌توانيد به محل كار پشتيباني نونگار مراجعه حضوري فرماييد و خويش تماشاچي اين اصلي باشيد .
ساخت وب سايت ماهر با در لحاظ تصاحب كردن اصول گرافيك وبسايت ماهر و نيز seo وب سايت ماهر ساخت مي شود كه اكثر زمان ها مستلزم تخصص و تبحر در قضيه ساخت وب سايت ماهر است. در حيث تصاحب كردن تجهيزات و امكان هاي ما يحتاج نيز مورد ديگري هست كه به معني طراحي وب سايت ماهر ذكر مي شود و نياز مناسب كارفرمايان در پروژه هاي طراحي وب مي‌باشد.

برچسب: طراحي سايت هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۲:۱۲ توسط:مهمان نواز موضوع:

بازطراحي سايت و توجه به الگوريتم‌هاي جديد گوگل


موتور هاي كاوش به عنوان مثال گوگل طراحي سايت هتل با دقت به نيازها و سلائق يوزرها هر تعدادي وقت يكبار مبادرت به بازنگري در الگوريتم‌هاي خويش خواهند كرد. در اينجاست كه مي بايست صاحبان كسب‌وكارهاي آنلاين به‌اين الگوريتم‌ها دقت كرده و آنها‌را در لحاظ بگيرند. در غير اينصورت از قافله رقبا عقب خواهند ماند.

معمولا هر يكسري وقت يكبار اين الگوريتم‌ها بروزرساني مي گردند كه بعضي از آن‌ها ممكن ميباشد مرتبط با نكات فني و بازطراحي تارنما باشد. اذن بدهيد كه درين خصوص يك نمونه بزنيم. پس از ارتقاء روزافزون به كارگيري از تلفن همراه‌هاي هوشمند، اكثري از اشخاص به مكان به كارگيري از كامپيوتر فردي، اين موبايل‌ها جهت برآورده كردن نيازهاي خويش در فضاي وب به كار گيري كردند.

بدين ترتيب در اينجا ورژن تارنما كسب‌وكارهاي آنلاين اهميت متعددي پيدا كرد. در بخش اعظمي از مواقع مشاهده شد كه ورژن گوشي كسب‌وكارها دارنده مشكلات بسيار مهم به حيث پباده سازي و تجربه كاربري بود. به همين برهان اكثر كاربراني كه با استعمال از گوشي به سايت وارد مي‌شدند، نمي‌توانستند به غرض متبوع خويش دست پيدا نمايند.

در اينجا الگوريتم google mobile first index مطرح شد كه اعتنا خاصي به ورژن گوشي تارنما‌ها داراست. به گونه اي كه آن دسته از كسب‌وكارهاي آنلاين كه نمره خير و خوبي بدين نظر اخذ نكنند، به طبع مقام خير در موتورهاي كاوش نخواهند داشت و برعكس. با استعمال از بازطراحي وب سايت مي‌قدرت به راحتي نكات و ملزومات مرتبط با ورژن گوشي را نيز در لحاظ گرفت.

بازطراحي وب سايت و اهميت به ui و ux


اهميت بازطراحي وب سايتدر سال‌ها اخير گفت و گو تجربه كاربري و رابط كاربري براي كسب‌وكارهاي آنلاين بسيار اهميت پيدا كرده و سايت‌هايي كه از اين نظر امتياز نيكي كسب نمايند، مسلما مشتريان بيشتري نيز خواهند داشت و برعكس. وبسايتي كه از ui و ux مطلوب سود كرده باشد، مشتريان آن ميتوانند به راحتي به صفحه هاي متعدد رفته و به آنچه كه ميخواهند دست پيدا نمايند.

ولي حقيقت آن ميباشد كه اكثر وب سايت‌ها فاقد تجربه كاربري مطلوب ميباشند. از همين رو آن‌ها به ريديزاين وبسايت نياز دارا هستند تا بتوانند خويش را به استانداردها متبوع بيشتر مجاورت نمايند.

مساله برندسازي و برندينگ با بازطراحي تارنما
يك كدام از ديگر از عارضه ها اهميت بازطراحي تارنما مرتبط با برندينگ كسب‌وكار ميباشد. يك كسب‌وكار آنلاين برخلاف كسب‌وكارهاي سنتي مي بايست روند و اقدامات مرتبط با برندينگ خويش را بيشتر در دنياي آنلاين انجام دهند. هر تعدادي كه اقدامات انجام شده در دنياي آفلاين نيز فارغ از تاثير نخواهد بود.

كسب‌وكار شما نياز داراست تا هر يك‌سري وقت يكبار جهت ريبرندينگ، نوسازي مارك يا اين كه حتي خوي مارك نو، دست به بازطراحي وبسايت بزند. از جمله، كسب‌وكارهاي آنلاين با مرور دوران دريافتند كه نياز دارا‌هستند تا در سايت خويش گروه كاري‌شان را معرفي نمايند كه به طبع بر روي مساله برندينگ آنان تاثير بسزايي خواهد گذاشت.

نكاتي كه در برندسازي يك كسب‌وكار آنلاين بايستي در لحاظ گرفت بسيار زياد و مشتمل بر مورد ها مختلفي ميباشد. با اين هم اكنون، مواقعي همانند رنگ، لوگو، قالب و برخي از مورد ها ديگر بايستي در باطراحي وبسايت بيشتر گزينه اعتنا قرار گيرند.

با بازطراحي وب سايت همگام با مد روز باشيد
مساله مد صرفا مرتبط با دنياي پوشاك وجود ندارد. در دنياي كسب‌وكار نيز اين مساله اهميت متعددي داراست كه بايستي به آن دقت ويژه داشت. طبيعي ميباشد كه يك تارنما ديرين اكثري از تجهيزات و آپشن‌هاي متبوع سايت‌هاي نو را ندارد. اين مساله سبب ساز مي‌گردد تا به گذر زمان از گردونه رقابت با رقباي سرسخت حذف گرديد.

در اينجاست كه از روش بازطراحي وب سايت مي‌اقتدار وب سايت خويش را بروزرساني كرده و آپشن‌هاي گوناگون را به آن اضافه كرد. اين آپشن‌ها ممكن ميباشد مرتبط با مسائل ظاهري و بي آلايش يا اين كه برخي تجهيزات فني ديگر باشد.

ما درين نوشته‌ي‌علمي به مساله بازطراحي وبسايت و اهميت آن اشاره كرديم. اگر وب سايت شما نيز به بازطراحي نياز دارااست، همين حال مبادرت نمائيد.

برچسب: طراحي سايت هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۶:۳۸ توسط:مهمان نواز موضوع:

برخي از ويژگي ها و امكانات طراحي سايت هتل


• قرار دادن قسمت آلبوم و اسلايد تصاوير در ساخت وب سايت هتل
• قرار دادن بخشي براي معرفي اشكال اماكن اقامتي در ساخت وب سايت هتل
• قرار دادن بخشي براي نشاني و ويژگي ها هتل روي نقشه گوگل به طور ظريف و بي نقص در ساخت سايت هتل
• قرار دادن قسمت ليست ارزش واحدهاي اقامتي در ساخت سايت هتل
• قرار دادن نصيب تاريخچه هتل تماما در طراحي وب هتل
• قرار دادن اشكال طرز‌هاي ارتباطي آنلاين و آفلاين در طراحي وب هتل
• قرار دادن قسمت رزرو آنلاين طراحي سايت هتل  در طراحي وب هتل
پيشنهاد طراحي وب هتل
در‌حالتي كه شما هم صاحب يك هتل يا اين كه جاي هاي اقامتي مي باشيد و قصد جذب مشتريان بيشتري را به طور مجازي و آنلاين داريد شايسته ترين طرز براي اين فعاليت طراحي وب سايت هتل مي‌باشد چون از اين شيوه قوي خواهيد بود به طور جدا به جذب مشتري از روش ساخت سايت خويش بپردازيد.
كمپاني طراحي وب سايت نونگار با شايسته ترين سوابق و تجربه دراين باره توانمند خواهد بود شايسته ترين و كارآمد ترين ساخت سايت را براي شما پياده سازي نمايد. ساخت سايت هاي كمپاني نونگار به ياري اشخاص مجرب ماهر و تخصصي با بالا ترين كيفيت و با قالب هاي مخصوص و نرم‌افزار نويسي تخصصي انجام ميپذيرد.

برچسب: طراحي سايت هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۶:۴۸ توسط:مهمان نواز موضوع: