مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل .

مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل

بازطراحي سايت و توجه به الگوريتم‌هاي جديد گوگل


موتور هاي كاوش به عنوان مثال گوگل طراحي سايت هتل با دقت به نيازها و سلائق يوزرها هر تعدادي وقت يكبار مبادرت به بازنگري در الگوريتم‌هاي خويش خواهند كرد. در اينجاست كه مي بايست صاحبان كسب‌وكارهاي آنلاين به‌اين الگوريتم‌ها دقت كرده و آنها‌را در لحاظ بگيرند. در غير اينصورت از قافله رقبا عقب خواهند ماند.

معمولا هر يكسري وقت يكبار اين الگوريتم‌ها بروزرساني مي گردند كه بعضي از آن‌ها ممكن ميباشد مرتبط با نكات فني و بازطراحي تارنما باشد. اذن بدهيد كه درين خصوص يك نمونه بزنيم. پس از ارتقاء روزافزون به كارگيري از تلفن همراه‌هاي هوشمند، اكثري از اشخاص به مكان به كارگيري از كامپيوتر فردي، اين موبايل‌ها جهت برآورده كردن نيازهاي خويش در فضاي وب به كار گيري كردند.

بدين ترتيب در اينجا ورژن تارنما كسب‌وكارهاي آنلاين اهميت متعددي پيدا كرد. در بخش اعظمي از مواقع مشاهده شد كه ورژن گوشي كسب‌وكارها دارنده مشكلات بسيار مهم به حيث پباده سازي و تجربه كاربري بود. به همين برهان اكثر كاربراني كه با استعمال از گوشي به سايت وارد مي‌شدند، نمي‌توانستند به غرض متبوع خويش دست پيدا نمايند.

در اينجا الگوريتم google mobile first index مطرح شد كه اعتنا خاصي به ورژن گوشي تارنما‌ها داراست. به گونه اي كه آن دسته از كسب‌وكارهاي آنلاين كه نمره خير و خوبي بدين نظر اخذ نكنند، به طبع مقام خير در موتورهاي كاوش نخواهند داشت و برعكس. با استعمال از بازطراحي وب سايت مي‌قدرت به راحتي نكات و ملزومات مرتبط با ورژن گوشي را نيز در لحاظ گرفت.

بازطراحي وب سايت و اهميت به ui و ux


اهميت بازطراحي وب سايتدر سال‌ها اخير گفت و گو تجربه كاربري و رابط كاربري براي كسب‌وكارهاي آنلاين بسيار اهميت پيدا كرده و سايت‌هايي كه از اين نظر امتياز نيكي كسب نمايند، مسلما مشتريان بيشتري نيز خواهند داشت و برعكس. وبسايتي كه از ui و ux مطلوب سود كرده باشد، مشتريان آن ميتوانند به راحتي به صفحه هاي متعدد رفته و به آنچه كه ميخواهند دست پيدا نمايند.

ولي حقيقت آن ميباشد كه اكثر وب سايت‌ها فاقد تجربه كاربري مطلوب ميباشند. از همين رو آن‌ها به ريديزاين وبسايت نياز دارا هستند تا بتوانند خويش را به استانداردها متبوع بيشتر مجاورت نمايند.

مساله برندسازي و برندينگ با بازطراحي تارنما
يك كدام از ديگر از عارضه ها اهميت بازطراحي تارنما مرتبط با برندينگ كسب‌وكار ميباشد. يك كسب‌وكار آنلاين برخلاف كسب‌وكارهاي سنتي مي بايست روند و اقدامات مرتبط با برندينگ خويش را بيشتر در دنياي آنلاين انجام دهند. هر تعدادي كه اقدامات انجام شده در دنياي آفلاين نيز فارغ از تاثير نخواهد بود.

كسب‌وكار شما نياز داراست تا هر يك‌سري وقت يكبار جهت ريبرندينگ، نوسازي مارك يا اين كه حتي خوي مارك نو، دست به بازطراحي وبسايت بزند. از جمله، كسب‌وكارهاي آنلاين با مرور دوران دريافتند كه نياز دارا‌هستند تا در سايت خويش گروه كاري‌شان را معرفي نمايند كه به طبع بر روي مساله برندينگ آنان تاثير بسزايي خواهد گذاشت.

نكاتي كه در برندسازي يك كسب‌وكار آنلاين بايستي در لحاظ گرفت بسيار زياد و مشتمل بر مورد ها مختلفي ميباشد. با اين هم اكنون، مواقعي همانند رنگ، لوگو، قالب و برخي از مورد ها ديگر بايستي در باطراحي وبسايت بيشتر گزينه اعتنا قرار گيرند.

با بازطراحي وب سايت همگام با مد روز باشيد
مساله مد صرفا مرتبط با دنياي پوشاك وجود ندارد. در دنياي كسب‌وكار نيز اين مساله اهميت متعددي داراست كه بايستي به آن دقت ويژه داشت. طبيعي ميباشد كه يك تارنما ديرين اكثري از تجهيزات و آپشن‌هاي متبوع سايت‌هاي نو را ندارد. اين مساله سبب ساز مي‌گردد تا به گذر زمان از گردونه رقابت با رقباي سرسخت حذف گرديد.

در اينجاست كه از روش بازطراحي وب سايت مي‌اقتدار وب سايت خويش را بروزرساني كرده و آپشن‌هاي گوناگون را به آن اضافه كرد. اين آپشن‌ها ممكن ميباشد مرتبط با مسائل ظاهري و بي آلايش يا اين كه برخي تجهيزات فني ديگر باشد.

ما درين نوشته‌ي‌علمي به مساله بازطراحي وبسايت و اهميت آن اشاره كرديم. اگر وب سايت شما نيز به بازطراحي نياز دارااست، همين حال مبادرت نمائيد.

برچسب: طراحي سايت هتل،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۶:۳۸ توسط:مهمان نواز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :