مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل .

مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل

براي طراحي سايت هتل به كجا مراجعه كنيم

طراحي وب سايت مجزا طراحي سايت هتل دو ميرابو هم آن را به اين ليست اختصاص مي‌دهد . اين سايت داراي دو تصوير ادغام‌شده مي‌باشد كه متعاقبا ً در يك مد پانوراما با دامنه وسيع از ديد شهر به سمت نماي ساختمان , تغيير مي‌كنند . به‌طور معمول , چگونه انتقال رخ مي‌دهد , به نظر مي‌رسد كه طرح كلي شهر در يك استخر فقط خارج از رستوران لوكس منعكس مي‌شود . اين يك طراحي سمعي و بصري فوق‌العاده است .
طراحي وب سايت هتل همچنين به طور موثر از يك مكان‌نما تعاملي متمايز شامل يك نورافكن كه آن را در اطراف صفحه نمايش مي‌دهد , استفاده مي‌كند , به نظر مي‌رسد كه مشعل در طول شب ( در تصوير كه شب است ) نور خود را روشن كند , در حالي كه در تصوير منظره , روي آب موج مي‌زند .
علاوه بر اين , صفحه وب از تصاوير براي مشخص كردن بسته‌هاي مختلف موجود مانند رستوران و اسپا , استفاده مي‌كند . همچنين , جهت‌يابي اصلي سايت يك دكمه منوي اختصاصي است كه زماني ثابت مي‌ماند تا شما را به يك كاتالوگ ساده از هر خدمتي كه با اطلاعات تماس ارائه مي‌كنند , براي هر كسي كه به دنبال اطلاعات كم‌تر و سريع باشد , هدايت مي‌كند .
سايت " وب سايت بازديد وب سايت لوكس "
اين مجموعه تفريحي داراي يك طراحي وب سايت مجلل و خيره‌كننده است . وب سايت تفريحگاه از يك عكس هوايي عظيم از اين پناه‌گاه استفاده مي‌كند , با يك جنگل استوايي كه آن را احاطه كرده و به دنبال آن كاربران را دعوت مي‌كند تا " داستان را در نهايت " بخوانند .
چيزي كه بيشتر است , آن‌ها پيش مي‌روند تا خدمات و محصولات خود را به طور جامع در مورد هتل لوكس به نمايش بگذارند , و جزيياتي در مورد ويلاهاي مختلف موجود ارائه دهند كه در دسترس شما با يك كپي خلاقانه و هنوز مستقيم وجود ندارد . وب سايت تغييرات در تجربه حركت كلي خود را از طريق تغيير هر زمينه پاراگراف با استفاده از فونت سفيد در مقابل يك پس‌زمينه سياه معمولي ايجاد مي‌كند و بالعكس .
در واقع علاوه بر پيشينه اين بند , دكمه‌هاي منوي ثابتي نيز از سفيد به سياه تغيير مي‌كنند , اگرچه به رنگ بستگي دارد . اين طراحي وب تفريحي مجلل به خوبي نشان مي‌دهد كه چگونه كاربران را با استفاده از هر دو طراحي بصري و كپي با موفقيت تطميع كنند .
برچسب: طراحي سايت هتل،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۹:۴۴ توسط:مهمان نواز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :