مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل .

مرجع عالي مقالات طراحي سايت هتل

طراحي سايت هتلي و مزاياي ان

4- در طراحي وب از پيوند دهي مشخص طراحي سايت هتل  و معلوم و اسم هاي شفاف براي منوها و لينك و پيوند ها استعمال فرماييد. به كارگيري از اسم هاي مشخص و معلوم و استاندارد به استفاده كننده تارنما ماهر شما شم نيكي خواهد بخشيد و اورا مبتلا سردرگمي نخواهد كرد. در لينك و پيوند دهي تلاش نمائيد نوشته پيوند مشخص و معلوم باشد كه براي ورود به كدام برگه و انجام چه كاري ميباشد.

5- امنيت يكي‌از مهم‌ترين خصوصيت هاي تارنما تخصص دارد. در طراحي سايت كسب و شغل هاي اصلي به نكات امنيتي بيشتر اعتنا كنيد.مي‌توانيد با گذاشتن يك سند امنيت ssl بر روي تارنما خويش اعتبار سايت خويش را ارتقا دهيد و در سود اعتماد يوزرها را به سايت رشته اي خويش ارتقاء دهيد.

6- به كار گيري از قابليت و امكان انتشار مطالب و سرويس ها تارنما شما در شبكه‌هاي‌عمومي. رسانه هاي اجتماعي نقش مهمي در بازاريابي اينترنتي كسب و عمل شما خواهند داشت. پس در ساخت وب سايت ماهر امكاني را مهيا كنيد كه مخاطب در شكل رغبت بتواند شيت گزينه نظرش را در كانال اجتماعي دلخواهش به اشتراك بگذارد.

7- اكران مطلوب سايت شما در گوشي يكي مهمترين خصوصيت هاي وبسايت ماهر ميباشد. پباده سازي شما بايستي خويش را بعدها نمايشگرهاي گوناگون تطبيق دهد تا تمامي يوزرها بتوانند از سايت شما استعمال كنند.

 

8- ورقه سوال ها متداول را در وبسايت ماهر خويش مطلقا قرار دهيد. مدام براي يوزرها و مشتريان سوال ها متداول وجود داراست كه ذهن آنها‌را درگير كرده و آن‌ها‌را مبتلا استرس مي نمايد. اكثر اين سوالهاي ميان يوزرها تكراري و مشخص و معلوم ميباشد. اين سوالهاي را جمع آوري نماييد و براي آن‌ها جواب هاي مطلوب و كوتاه پيدا كرده و در كاغذ سوالهاي متداول وبسايت ماهر خويش قرار دهيد.

9- براي تارنما ماهر خوب يك صاحب خانه ماهر پيدا نمائيد. قطعا پيرو يك خدمت دهنده ميزباني(هاستينگ) كيفيت بالا و ماهر باشيد. در گزينش چنين ميزباني به كيفيت خدمت دهي، برهه زماني مقطع پاسخگويي به ايرادات و در دسترس بودن دقت متعددي فرمائيد.

10- لطفا از خصوصيت هاي ذيل در طراحي سايت ماهر به كارگيري نكنيد.
- استعمال از موسيقي
- به كارگيري از Flash
- هر چيزي كه به طور اتوماتيك آغاز به پخش يا اين كه اجرا كند.
- داده ها اضافه نظير نوشته، تصوير و فيلم – استعمال از اينها سبب ساز كندي و زياد شدن بازه بازه بار گذاري ورقه ميگردد.

10 خصوصيت تارنما ماهر را با يكديگر تحليل نموديم. درحال حاضر مي‌توانيد با رعايت نكات بالا در طراحي سايت هاي خويش، تارنما ماهر ساخت‌و‌ساز فرماييد و ترازو رضايت يوزرها و مشتريان وبسايت خويش را ارتقاء دهيد.


برچسب: طراحي سايت هتل،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۰:۵۹ توسط:مهمان نواز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :